DLH - Discover colour quality > Temas > Bizimle bizzat görüşün!

Bizimle bizzat görüşün!

Sorununuzun tam çözümünü mü arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Size, şahsen geliştirilmiş renk çözümlemeleri ve ürünlerle yardımcı oluyoruz! Bizi arayın ya da mesaj yazın. Çalışanlarımız sizin için seve seve hazırlar!

Merkez:
Tel: +49 345 7741-222
Fax: + 49 345 7741-333

Satış bölümü (iç hizmetler):
Erika Vogler
+49 345 7741-263
Erika.Vogler@print-inks.com

Christian Gerson (iç hizmetler)
+49 345 7741 394
Christian.Gerson@print-inks.com

Satın alma:
Sabine Apelt
+49 345 7741-342
Sabine.Apelt@print-inks.com

geliştirme & Kalite güvencesi:
Marina Horn
+49 345 7741-270
Marina.Horn@print-inks.com

Dr. Wolfgang Wedler
+49 345 7741 210
Wolfgang.Wedler@print-inks.com

Yönetim:
Franka Klein
+49 345 7741-414
Franka.Klein@print-inks.com

Genel müdür:
Jochen Büttner
+49 345 7741 268

Temas

Temas