DLH - Discover colour quality > Temas > Bizimle bizzat görüşün!

Bizimle bizzat görüşün!

Sorununuzun tam çözümünü mü arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Size, şahsen geliştirilmiş renk çözümlemeleri ve ürünlerle yardımcı oluyoruz! Bizi arayın ya da mesaj yazın. Çalışanlarımız sizin için seve seve hazırlar!

Merkez:
Tel: +49 345 7741-222
Fax: + 49 345 7741-333

Satış bölümü (iç hizmetler):
Erika Vogler
+49 345 7741-263
Erika.Vogler@print-inks.com

Adelheid Reinicke (Innendienst)
+49 345 7741-394
Adelheid.Reinicke@print-inks.com

Gelişme:
Sandra Teumer
+49 345 7741-250
Sandra.Teumer@print-inks.com

Janine Meier
+49 345 7741-459
Janine.Meier@print-inks.com

Satın alma:
Sabine Apelt
+49 345 7741-342
Sabine.Apelt@print-inks.com

Üretim:
Igor Ivič
+49 345 7741- 213
Igor.Ivic@print-inks.com

Kalite güvencesi:
Marina Horn
+49 345 7741-270
Marina.Horn@print-inks.com

Yönetim:
Franka Klein
+49 345 7741-414
Franka.Klein@print-inks.com


Yönetim kurulu:

Dr. Matthias Otting
+49 345 7741-300

Temas

Temas